Dunai Krokodilok SE - SZPK-Nokia Komárom   13:10
Helyszín: Batthyány Sportiskola, 2030 Érd, Fácán köz 1.
Játékvezetők: Kiss Tibor, Majorosi Tamás

Időpont Esemény Csapat
  A hazai csapat kezdőkapusa Havas Krisztián Dunai Krokodilok SE
  A vendég csapat kezdőkapusa Bagi Martin Imre SZPK-Nokia Komárom
2:41 GÓL!!! 0 : 1 Gólszerző: Benkei László, SZPK-Nokia Komárom
8:20 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Ressely Krisztián, Gólpassz: Ressely Norbert Dunai Krokodilok SE
9:2 GÓL!!! 2 : 1 Gólszerző: Molnár Kristóf, Gólpassz: Bozsó Tamás Dunai Krokodilok SE
11:33 GÓL!!! 3 : 1 Gólszerző: Molnár Kristóf, Gólpassz: Pazsák Csaba Dunai Krokodilok SE
12:44 GÓL!!! 3 : 2 Gólszerző: Darai Bence, Gólpassz: Bagi Martin Imre SZPK-Nokia Komárom
14:8 GÓL!!! 4 : 2 Gólszerző: Ressely Norbert, Gólpassz: Schauer Balázs Dunai Krokodilok SE
14:24 Kapust cserélt a vendég csapat. Lement: Bagi Martin Imre, bejött: Ábrahám Balázs. SZPK-Nokia Komárom
14:24 GÓL!!! 5 : 2 Gólszerző: Schauer Balázs, Dunai Krokodilok SE
15:16 Időt kért a vendég csapat. SZPK-Nokia Komárom
17:42 Czank Dávid-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK-Nokia Komárom
18:50 Molnár Kristóf-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: gáncsolás Dunai Krokodilok SE

Első harmad végeredménye: 6 : 2

Második harmad

21:1 GÓL!!! 6 : 3 Gólszerző: Ádám Milán, Gólpassz: Benkei László SZPK-Nokia Komárom
23:30 Váradi Tamás-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: sportszerűtlen magatartás (reklamálás) SZPK-Nokia Komárom
23:30 GÓL!!! 7 : 3 Gólszerző: Dombauer Péter, Gólpassz: Pazsák Csaba , emberelőnyös gól Dunai Krokodilok SE
26:3 Hoffmann Tamás-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: játék késleltetése Dunai Krokodilok SE
26:46 GÓL!!! 8 : 3 Gólszerző: Pazsák Csaba, , büntetőből szerzett gól Dunai Krokodilok SE
26:50 GÓL!!! 8 : 4 Gólszerző: Darai Máté, SZPK-Nokia Komárom
27:34 Ressely Norbert-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Dunai Krokodilok SE
27:41 GÓL!!! 8 : 5 Gólszerző: Váradi Tamás, Gólpassz: Haris Tibor , emberelőnyös gól SZPK-Nokia Komárom
30:18 GÓL!!! 8 : 6 Gólszerző: Pfneiszli Péter, Gólpassz: Haris Tibor SZPK-Nokia Komárom
31:2 Németh Richárd-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK-Nokia Komárom
35:15 GÓL!!! 9 : 6 Gólszerző: Pazsák Csaba, Dunai Krokodilok SE
37:4 GÓL!!! 9 : 7 Gólszerző: Darai Máté, Gólpassz: Ádám Milán , SZPK-Nokia Komárom
37:50 GÓL!!! 10 : 7 Gólszerző: Ressely Norbert, Gólpassz: Micael Tuominen , Dunai Krokodilok SE

Második harmad végeredménye: 4 : 5

Harmadik harmad

41:47 GÓL!!! 10 : 8 Gólszerző: Molnár András, SZPK-Nokia Komárom
42:23 GÓL!!! 11 : 8 Gólszerző: Dombauer Péter, Gólpassz: Ressely Krisztián Dunai Krokodilok SE
42:46 Németh Richárd-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: sportszerűtlen magatartás (reklamálás) SZPK-Nokia Komárom
46:7 GÓL!!! 11 : 9 Gólszerző: Váradi Tamás, Gólpassz: Pfneiszli Péter SZPK-Nokia Komárom
49:56 GÓL!!! 11 : 10 Gólszerző: Bondor Csaba, Gólpassz: Darai Máté SZPK-Nokia Komárom
50:53 Bondor Csaba-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK-Nokia Komárom
52:38 GÓL!!! 12 : 10 Gólszerző: Ressely Norbert, Gólpassz: Molnár Kristóf , emberelőnyös gól Dunai Krokodilok SE
53:10 GÓL!!! 13 : 10 Gólszerző: Hollósi Richárd, Gólpassz: Pazsák Csaba Dunai Krokodilok SE
53:36 Darai Máté-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés SZPK-Nokia Komárom
58:57 Fuchs András-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Dunai Krokodilok SE

Harmadik harmad végeredménye: 3 : 3