Dunai Krokodilok SE - Kinizsi TTK   11:8
Helyszín: Batthyány Sportiskola, 2030 Érd, Fácán köz 1.
Játékvezetők: Kiss Tibor, Majorosi Tamás

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
  A hazai csapat kezdőkapusa Havas Krisztián Dunai Krokodilok SE
  A vendég csapat kezdőkapusa Sonkoly László Kinizsi TTK
7:31 Ressely Norbert-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés Dunai Krokodilok SE
7:51 Csík Balázs-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: sportszerűtlen magatartás Kinizsi TTK
7:51 GÓL!!! 1 : 0 Gólszerző: Varga Gergő, Gólpassz: Ambrus Norbert , emberhátrányos gól Dunai Krokodilok SE
9:35 Bozsó Tamás-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Dunai Krokodilok SE
9:45 GÓL!!! 2 : 0 Gólszerző: Varga Gergő, , büntetőből szerzett gól Dunai Krokodilok SE
11:56 Schauer Balázs-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Dunai Krokodilok SE
12:25 Galsai Péter-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: akadályozás vagy feltartás Dunai Krokodilok SE
12:59 GÓL!!! 2 : 1 Gólszerző: Nádor Krisztián, Gólpassz: Bajaszgalan Amara , emberelőnyös gól Kinizsi TTK
14:15 Csík Balázs-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Kinizsi TTK
15:46 GÓL!!! 3 : 1 Gólszerző: Varga Gergő, Gólpassz: Pazsák Csaba , emberelőnyös gól Dunai Krokodilok SE
15:55 Alm Zsolt-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Kinizsi TTK
19:19 GÓL!!! 4 : 1 Gólszerző: Schauer Balázs, Dunai Krokodilok SE

Első harmad végeredménye: 4 : 1

Második harmad

20:42 GÓL!!! 5 : 1 Gólszerző: Zelei Kristóf, Gólpassz: Varga Gergő Dunai Krokodilok SE
25:32 GÓL!!! 5 : 2 Gólszerző: Bajaszgalan Amara, Gólpassz: Alm Zsolt Kinizsi TTK
26:7 Bajaszgalan Amara-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Kinizsi TTK
29:18 GÓL!!! 5 : 3 Gólszerző: Bajaszgalan Amara, Gólpassz: Farsang Bence Kinizsi TTK
29:31 GÓL!!! 6 : 3 Gólszerző: Dombauer Péter, Gólpassz: Galsai Péter Dunai Krokodilok SE
32:32 Molnár Kristóf-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés Dunai Krokodilok SE
38:12 GÓL!!! 7 : 3 Gólszerző: Pazsák Csaba, Gólpassz: Zelei Kristóf Dunai Krokodilok SE

Második harmad végeredménye: 3 : 2

Harmadik harmad

40:00 Kapust cserélt a hazai csapat. Lement: Havas Krisztián, bejött: Samu Balázs. Dunai Krokodilok SE
41:37 GÓL!!! 8 : 3 Gólszerző: Szlávik Bence, Gólpassz: Ressely Norbert Dunai Krokodilok SE
47:9 GÓL!!! 8 : 5 Gólszerző: Bajaszgalan Amara, Gólpassz: Nádor Krisztián , Kinizsi TTK
48:6 GÓL!!! 8 : 6 Gólszerző: Bajaszgalan Amara, Gólpassz: Nádor Krisztián Kinizsi TTK
50:46 Időt kért a hazai csapat. Dunai Krokodilok SE
50:46 GÓL!!! 8 : 7 Gólszerző: Alm Zsolt, Gólpassz: Nádor Krisztián Kinizsi TTK
54:40 GÓL!!! 9 : 7 Gólszerző: Szlávik Bence, Gólpassz: Ressely Krisztián Dunai Krokodilok SE
55:50 GÓL!!! 10 : 7 Gólszerző: Dombauer Péter, Gólpassz: Schauer Balázs Dunai Krokodilok SE
59:43 GÓL!!! 11 : 8 Gólszerző: Hollósi Richárd, Dunai Krokodilok SE

Harmadik harmad végeredménye: 4 : 5