Elrajtolt a rájátszás
Hozzáadva: 2012-03-12 19:22:29
Érd, pályaragasztgatás, pár perc hírnév és egy szekérderéknyi gól. Ez volt a program a rájátszás első fordulójában. Részletek a tovább után.

Mindenekelőtt leszögezném, hogy Krokodil szurkolónak lenni jó. Ez az a csapat aki a mezőnyből mindenkivel tud szoros meccset játszani. Nincs lejfutott meccs, mindíg, minden körülmények között tudunk meglepetést okozni és az, hogy ez nem mindíg pozitív, csak fokozza az izgalmakat és a szurkolói élményt.
Bemelegítésnek rögtön ott volt, hogy nem volt felragasztva a pálya, de végülis sovány malac vágtában veszélyeztetett területté varázsoltuk a kapusterületeket, úgyhogy ebből komolyabb gond nem lett, némi késéssel de elkezdtük a meccset. Illetve a Diamonds némi késéssel elkezdte a meccset, mi meg néztük ahogy elkezdi. A múlt heti első 10 perces 0-4-hez képest annyi változást vittünk a forgatókönyvbe, hogy már az 5. Percben 0-3 volt, viszont a 13. percben már ki is egyenlítettünk, sőt az egyenlítés után 3 prccel már 6-3-ra vezettünk is amit a harmad végéig még feltoltunk 7-3-ra. Nagyon nagy története nem volt a harmadnak, részünkről egyéni hibák és pontatlanságok jellemezték az első pár cserét amiknek folyamát néha megszakított egy-egy megtorlás nélkül maradt Diamond szabálytalanság. Nagyjából minden vendég támadás góllal végződött, de ugyanakkor látszott minden hazai játékoson, hogy nemsokára fejben is meg fog érkezni a mérkőzésre.
A második játékrész ennél érdekesebbre sikerült. Az akcióinkat, emberelőnyeinket (amikből ekkorra már akadt bőven) rendszeresen góllal fejeztük be, de erre rá is fizettünk, mert elszaladt a ló a társasággal. Megkezdődött a szokásos rohangálós, Krokodil káosz, mindenki többet és jobbat akart csinálni, mint amit tud és kellet volna, mindíg volt még egy bőr amit meg kellet húzni és egy behúzós ami nem maradhatott ki. Ezt viszont ellenfelünk rendre kihasználta, úgyhogy hihetetlen módon folyamatosan tartotta velünk a lépést, követve hullámzó teljesítményünket, pedig ezidő tájt már egyértelműen fölényben voltunk a játék minden elemében.
A záró játékrészre aztán megpróbáltunk kicsit magasabb koncentráció szinttel kilépni ami nagyjából sikeült is, mert csak két potyát kaptunk és tartottuk a lövési hatékonyságot, így kialakult a 17-10-es végeredmény ami kicsit felemás érzéseket ébreszt az emberben, mert ugye ha egy csapat lő 17 gólt akkor ne kapjon már 10-et. Aztán meg ha folytatjuk ezt a 3-4 gól előnyt adunk az ellenfelünknek témát, akkor az következő héten Komáromban akkora pofonba futhatunk bele, hogy hazáig szédelgünk, pedig az egy nagyon fontos meccs lesz, akárcsak az utána következő heti Phoenix rangadó. Minden esetre egy hosszú, munkával teli hét áll rendelkezésünkre dolgozni a hibáinkon, hogy hazahozzuk a nagyon fontos 2 bajnoki pontot az oroszlánbarlangból ugyanis 18-án délben ez és csakis ez lehet a célunk.

Dunai Krokodilok SE - Diamonds SK 17 – 10 (7-3, 5-5, 5-2)