Dunai Krokodilok SE
 
Krokodilok unihoki kupa Érden
Adó 1%
Krokodilok unihoki kupa Érden
Hozzáadva: 2016-06-07 21:44:59
Első ízben, közel 50 gyerek részvételével rendeztünk unihoki kupát Érden.

A tornára a Krokodilok otthonában, az érdi Batthyány suli sportcsarnokában került sor, két, 10x20m-es pályán, nagy kapukkal. Két korosztályban, 3+1 fős csapatokban játszottak a gyerekek, a mérkőzések 2x10 percesek voltak.
 
A résztvevők Szabó Gábor "Remetés" tanítványai mellett Horváth Anikó edző vezetésével a Batthyány iskola diákjai, illetve a Krokodilok történetének egyik legjobb játékosának, a jelenleg a Kanadai-Magyar Hokiklub edzőjének, Dr. Dombauer Péter hokisai voltak.
 
Feszült figyelem a Batthyány és a KMHK meccsén az idősebb korosztályban
 
A torna egyik fontos célja az volt, hogy játéklehetőséget kapjanak az érdi gyerekek, hiszen a tervek szerint az idei év diákolimpiai versenyei után a 2016-2017-es szezonban a Krokodilok színeiben az MFSZ bajnokságokban is elindulnak. Jelentős lépés ez az egyesület életében, az érdi utánpótlás "láb" felépítése a Krokodilok alapvető céljai között van.
Emellett természetesen remek alkalom volt ez a félnapos kupa a Remetéseknek a szezon lezárására, a jégkorongozó gyerekeknek pedig egy kiegészítő mozgásnak.
 
A tervek szerint szeptemberben vagy októberben, még a bajnoki szezon kezdete előtt hasonló kupát rendeznek a Krokodilok.
 
Eredmények:
 
"A" csoport (2007-2008)
 
Remete Lány - Remete 11:1
Érd - KMHK 9:4
Remete Lány - Érd 5:0
Remete - KMHK 2:3
Remete Lány - KMHK 7:2
Remete - Érd 5:3
 
Végeredmény: I. Remete Lány 6p, II. Érd Lány, Remete, KMHK 2-2-2p
 
Csapatok:
 
Remete Lány: Bajòk Ida, Benyovszki Petra, Benyovszki Diana, Medica Krisztina, Jàroli Nora,  Göröncsér Emìlia
Remete: Bojcsik Boldizsàr, Falnagy Péter, Illés Krisztiàn, Slezàk Alexander, Bàlint Sebestyén, Gyàrfàs Miklòs
Érd: Veres Boglárka, Nagy Dorottya, Erdei Boglárka, Kis-Kasza Arabella, Szekeres Bence, Kis-Kasza Fábián, Egri Bence
KMHK: Balázs Előd, Horváth-Terták Péter, Carlson Paul, Balogh Gergő, Dalmadi Brigitta, Nagy Mátyás, Szekér Szabolcs
 
"B" csoport (2006-2007)
 
Érd - KMHK 4:4
Remete - KMHK 9:4
Érd - Remete 4:6
Érd - KMHK 3:10
Remete - KMHK 7:6
Érd - Remete 4:11
 
Végeredmény: I. Remete 8p, II. KMHK 3p, III. Érd 1p
 
Csapatok:
 
Érd: Gyenes Bence, Bitó Krisztofer, Egri Zsombor, Virág Kitti, Dobozy Márk, Kovácsevics Alex
KMHKHoreczki Zsombor, Nagy Artúr, Márffy Dominik, Chlepkó Zsófi, Chlepkó Ágoston, Bánhegyi Szabolcs, Kátai Bálint
Remete: Gyarmati Màrk, Gyarmati Milàn, Erös Àbel, Szabadka Dàvid, Somkuti Dominik, Bojcsik Zsombor, Veisz Buda
 
Gratulálunk a gyerekeknek, valamint köszönjük az edzők, szülők és játékvezetők segítségét!
 

Következő mérkőzés
-
-
Legutóbbi mérkőzés
U13
Dunai Krokodilok SE
Phoenix Fireball SE
Eseménynaptár
2017 november
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
Salming OB1 tabella
H Csapat
P
1 Phoenix Fireball SE
20
2 SZPK Komárom 14
3 Dunai Krokodilok SE 14
4 IBK Cartoon Heroes 7
5 Neumann Wombats 3
6 Ares HC 2
Fiú U19 OB tabella
H Csapat P
1 Phoenix Fireball SE 8
2 Dunai Krokodilok SE 6
3 Neumann FSE 0
Fiú U13 OB tabella
H Csapat P
1 SZPK  Komárom 12
2 Vajda-CH 10
3 Dunai Krokodilok SE 8
4 Phoenix Fireball SE 4
5 Ares HC 0
 
U11 OB tabella
H Csapat P
1 SZPK Komárom 6
2 Dunai Krokodilok SE 6
3 White Sharks / Vajda 0
 

Dunai Krokodilok
Készítette: