Dunai Krokodilok SE
 
Krokodilok unihoki kupa Érden
Adó 1%
Győzelem a Diákolimpia fiú I. korcsoportjában!
Hozzáadva: 2014-02-14 15:03:30
A komáromi Városi Sportcsarnok látta vendégül két napon keresztül a 2014-es év első Diákolimpia® bajnoki döntőjének résztvevőit, a kispályás floorball 96 csapatos mezőnyét. A fiúk I. korcsoportjában Szabó Gábor vezetésével a Remetekertvárosi Általános Iskola is döntőbe jutott.

Az I. korcsoportosok küzdelmei során láthattuk a legnagyobb elszántságot, a leglelkesebb szurkolókat valamint a játék szépségét kereső, tanuló feltörekvő utánpótlást.
A legkisebb fiúk között a keresztjátékban a budapesti Remetekertvárosi iskola csapata egy nagyon szoros mérkőzésen büntetőkkel jutott tovább a szigetszentmiklósi József Attila iskola csapatával szemben, míg a másik ágon a miskolci Vörösmarty iskola csapatának sikerült a hazai szurkolók által fantasztikusan biztatott komáromi Bozsik iskola csapatát legyőzni. Az éremért zajló csaták további izgalmakat tartogattak, hiszen a „bozsikosok” az utolsó pillanatban szerzett góllal gyűjtötték be a bronzérmet, míg az aranyérmet gyönyörű, fegyelmezett játékkal hódította el a Remetekertvárosi Általános Iskola csapata, a miskolci jégkorongban is edződött fiatalokkal szemben.

                                   
 
I. korcsoport – Fiúk, végeredmény:
1. Budapest II., Remetekertvárosi Általános Iskola
2. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
3. Komárom, Szőnyi Bozsik József Általános Iskola
4. Szigetszentmiklós, József Attila Általános Iskola
5. Jászberény, Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
6. Balassagyarmat, Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola
7. Miskolc, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda
8. Paks, Paksi Deák Ferenc Általános Iskola
A rendezvényről bővebben itt olvashatnak.
 

Következő mérkőzés
-
-
Legutóbbi mérkőzés
U13
Dunai Krokodilok SE
Phoenix Fireball SE
Eseménynaptár
2017 november
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
Salming OB1 tabella
H Csapat
P
1 Phoenix Fireball SE
20
2 SZPK Komárom 14
3 Dunai Krokodilok SE 14
4 IBK Cartoon Heroes 7
5 Neumann Wombats 3
6 Ares HC 2
Fiú U19 OB tabella
H Csapat P
1 Phoenix Fireball SE 8
2 Dunai Krokodilok SE 6
3 Neumann FSE 0
Fiú U13 OB tabella
H Csapat P
1 SZPK  Komárom 12
2 Vajda-CH 10
3 Dunai Krokodilok SE 8
4 Phoenix Fireball SE 4
5 Ares HC 0
 
U11 OB tabella
H Csapat P
1 SZPK Komárom 6
2 Dunai Krokodilok SE 6
3 White Sharks / Vajda 0
 

Dunai Krokodilok
Készítette: