Krokodilok unihoki kupa Érden
Adó 1%
Nincs újabb meglepetés
Hozzáadva: 2012-02-21 19:14:32
Az alapszakasz célegyenesébe fordulva a Rudas csapatát láttuk vendégül. Az előző körökben nyújtott gyenge szereplésünk után roppant kellemetlen lett volna, ha továbbra sem tudtuk volna összeszedni magunkat, de az újabb kellemetlen fordulat elmaradt.

A találkozó elején rögtön lehetett látni, hogy a vendégek komolyan szeretnék elkerülni az első találkozó nagyarányú vereségének megismétlődését és bár az első cserében rögtön gólt szereztünk de később a dunaújvárosi alakulat vezetett még 3-2-re is. Válogatott játékosaik próbálták hátukra venni a csapatot és kontrákkal veszélyeztetni, de mivel ez a futós, góllődözős játék alapvetően mindig is kedvezett nekünk ezért sokáig ez nem vezethetett sikerre. Talán ha a harmad végéig tudták volna tartani előnyüket másképp alakult volna a meccs, de nem ez történt és a harmad végén már mi vezettünk két góllal és mikor a második játékrészben begyújtottuk a rakétákat jelentős előnyre tettünk szert.
A harmadik harmadot már 7 gólos előnnyel kezdtük meg és vendégeinken lehetett látni, hogy nem érzik magukban az erőt, hogy ezt meg tudnák fordítani, így az utolsó játékrészre leginkább az idő múlása volt jellemző, miközben kialakult a 14-4es végeredmény.
Az utolsó fordulóban az egyelőre éllovas Phoenix csapatával játszunk amit tulajdonképpen már nyugodtan sorolhatunk majd a rájátszás meccsei közé is jelentőségét tekintve.

Dunai Krokodilok SE - Dunaújvárosi Főiskola - Regale Energy Klíma - RFT. 14 – 4 (5-3, 6-1, 3-0)
Ressely N. 1+1, Galsai 1+1, Varga 2+2, Simon 2+2, Molnár 3+1, Bozsó 1+1, Ressely K. 2+0, Hollósi 1+0 (2 perc), Dombauer 1+1 (2 perc), Ambrus 0+1, Bedő 0+2 (2 perc), Guzsaly 0+2