Rákészültünk a mini rájátszásra
Hozzáadva: 2015-02-09 22:48:17
Vasárnap az Ares csapatát láttuk vendégül.

A meccs előtt biztossá vált már, hogy a Phoenix az alapszakasz győztese és a Cartoon Heroes már nem tud a negyedik helynél előrébb végezni, így nekünk marad a mini harc az SZPK-val a második helyért, aminek során minden rájátszásban résztvevő csapattal fogunk játszani kivéve őket.
Azonban még volt ez előtt egy feladatunk, egy Ares meccs, ami bár kicsit döcögősen indult a létező összes szempontból, de aztán magabiztos győzelem lett a vége. Már eleve olyan időpontot találni is nehéz volt a meccsnek ami mindkét csapatnak jó volt. Aztán mezt kellett cserélnünk, mert ellenfelünk ugyanolyan szettben érkezett mint mi és másik nem állt rendelkezésükre, végül pedig még a vezetést is ők szerezték meg. Hiába no, szegény embert még az ág is húzza. Ennek a szellemében az első harmadban kihagytunk nagyjából még egy fél szezonnyi üres kapus helyzetet és egyéb lehetőséget, míg ha már minden kötél szakadt és végre sikerült egy normális lövést, támadást összehoznunk, akkor ellenfelünk kapusa hárított. 12 perc kellett ahhoz, hogy betaláljunk, de akkor legalább sikerült rögtön egy cserében kétszer. Ezután folytattuk a kapu körbelődözését, amivel összesen egy harmad végi gólváltásig jutottunk, így 3:2 lett az első etap.
A következő két játékrész nagyjából ugyanezzel a forgatókönyvvel zajlott és így a meccs szép lassan elcsordogált a 12:5-ös végeredmény felé. Járattuk a labdát, lőttünk, mellé, lőttünk, védés, gól, gól, gól, kapott gól, közben járt a labda, még egy szekérderéknyi kihagyott helyzet és így tovább. Kötelező két pont volt, be is húztuk. Ennél többet - különösen pozitívumot -  nem lehet mondani a találkozóról.
A most következő hétvégén ahogy korábban már említettem lesz egy kis mini rájátszásunk, ahol két jövendőbeli ellenfelünkkel fogunk játszani egymást követő napokon azért, hogy a harmadikat véglegesen megelőzzük. IBK CH meccsünk lesz szombaton hazai pályán, majd vasárnap a szezonban először látogatunk a számunkra oly sok kedves emléket őrző Törökbálinti csarnokba, ahova idén csak zakózni jártak a csapatok eddig. Természetesen két győzelemre készülünk, de ha szombaton nyerünk akkor sajnos az OB1 egyik legnívósabb párharcának a Phoenix-Krokodiloknak nem sok értelme lesz azon kívül, hogy egymást fogjuk kóstolgatni. Na de ennyire ne is rohanjunk előre, mert ehhez le kell győznünk még az IBK CH csapatát szombaton! A találkozót 17:50-kor rendezik az érdi csarnokban, gyertek és szurkoljatok nekünk! Go Crocs!!

Dunai Krokodilok SE - Ares HC 12:5 (3:2, 4:1, 5:2)
Ambrus 0+1, Dombauer 0+1, Galsai 1+0, Hoffmann 2+1, Hollósi 6+10 perc, Kollár 1+0 (2 perc), Kvasznicska 3+2, Ressely K. 1+0, Ressely N. 3+0, Schauer 2 perc, Szlávik 1+4