Szétzilált falanx
Hozzáadva: 2011-11-10 18:35:26
A 6. Fordulóban Dunaújvárosba látogattunk, ahol a Pátria nyomda és a finn erdők tiszteletére annak rendje és módja szerint telepakoltuk a jegyzőkönyvet gólokkal és kiállításokkal.

A Rudas mindíg harcos, kemény csapata volt a vendéglátónk a soros mérkőzésen. Bevonulás, a hazai porondon tömegnek számító nézőszám, labdák a bemelegítéshez és mindenféle kultúrált körülmények adattak csapatunknak, hogy semmivel ne kelljen foglalkoznunk a játékon kívül.
Ezen felbuzdulva egy kellemes bemelegítés után igencsak illetlen vendégként nekiestünk a házigazdának, mint tót az anyjának és az első harmad után már 5 góllal a zsebünkben, érintetlen hálóval vonultunk kicsit szusszanni, hogy megérezve a vérszagot még nagyobb tempóra kapcsolhassunk.
Ez odáig fajult, hogy a remek napot kifogó Ressely Norbi vezérletével a meccs felénél már 11 a semi ellen álltunk, betalálva elnyből, hátrányból és nagyjából minden lehetséges formációból, szögből és variációból. Mindeközben a bírók sem tétlenkedtek és szép apránként kiosztottak 10 kiállítást a második harmad végéig, amikoris az eredmény már 13-1 volt nekünk.
A harmadik harmadra maradt egy kis dráma, 6 kiállítás és 4 gól amivel ki is alakult a 2-16-os végeredmény így továbbra is veretlen csapatunk az idei pontvadászatban és vezeti a tabellát.
Ez volt az a meccs amin nekünk szinte minden összejött és az ellennek semmi. Jól működött minden sor (a háromból kettő is kapott gól nélkül zárt), az új támadó hármasok kezdenek egyre jobban magukra találni és összességében kezd egyre jobban menni a játék a döcögős kezdés után.
Épp itt az ideje, mert egy Phoenix, SZPK van terítéken a következő hetekben ahová igencsak kelleni fog a nafta.

Dunaújvárosi Főiskola - Regale Energy Klíma - RFT. - Dunai Krokodilok SE 2-16 (0-5, 1-8,1-3)
Hollósi 3+0 (2 perc), Ressely N. 6+0 (2 perc), Varga 1+1 (2 perc), Guzsaly 1+0, Dombauer 1+4, Ressely K. 1+0, Simon 1+0, Molnár 1+1, Fuchs 1+1, Bozsó 0+1 (2 perc), Schauer 0+1, Galsai 0+1 (2+10 perc), Magyar (2 perc)