Krokodilok unihoki kupa Érden
Adó 1%
U16: Gólgazdag győzelem a Kinizsi ellen
Hozzáadva: 2014-03-02 21:45:16
A szezon első utánpótlás mérkőzésén 32-4-re lépték le a Krokodilok a Kinizsi-Origo csapatát, így igazán nagy izgalmat a két csapat második találkozója sem ígért. Nem is ért meglepetés senkit.

A Krokodiloknak némileg nehezítette a dolgát, hogy már egy komoly U19-es mérkőzés volt a lábaikban, ez azonban egy cseppet sem látszott a játékukon. Alig 12 perc alatt már 6-0 állt az eredményjelzőn, ebből 5-öt Hoffmann vállalt, aki az egész meccsen 11+5-ig jutott. A kedvükre játszadozó, gyakorlatilag bármikor-bármiből gólhelyzetet teremtő Krokodilok némileg elvesztették a konentrációt az első harmad vége felé, és bekapkodtak 3 gólt, de szorossá ez sem tette a meccset.

A második harmadban Kvasznicska igyekezett lemásolni Hoffmann korábbi "mesterötösét", azonban "csak" 4 gólig jutott zsinórban. Panaszra persze így sem lehet oka, 8+4-ig jutott.

A záró játékrészben aztán olyasmi történt, ami valószínűleg komoly odds-szal szerepelt volna a fogadási oldalak hasábjain, ugyanis a nagyon szimpatikusan küzdő Kinizsi-Origo egymás után 2 gólt szerzett! Feltétlenül meg kell említeni a vendégek 80-as játékosát, Jávor Ádámot, aki csapata 6 góljából 4-et vállalt, és még egy gólpasszt is adott. Ennek ellenére (ezzel együtt) az utolsó etapot is a Krokodilok nyerték 5-2-re, kialakítva így a 23-6-os végeredményt.