Vidám vasárnap
Hozzáadva: 2010-09-20 21:27:41
A felsővezetés engedélyével, sőt részvételével szombaton este, elővettük a "bulicsapat" énünket, hiszen egyszer 30 éves az emberfiának edzője. Hogy mi lett az eredménye másnap? Nyertünk, vagy beleszaladtunk egy újabb kellemetlen pofonba, mint tavasszal? Kattint és olvass!

Idézet Veisz László szakosztályelnök pénteki csapatfórumra küldött leveléből:
"nekem csak egy kérésem lesz.. szülinap ide vagy oda.. kérlek titeket mértékkel ba...tok be! Másnap Diamonds meccs van és remélem nem kell felhoznom a tavalyi eredményt ellenük! Köszi a megértést és profizmus!"
Az előzményre talán még emlékeznek szurkolóink, hiszen tavasszal, egy meglehetősen kellemetlen fiaskóba szaladtunk bele a Diamonds lelkes fiataljaival szemben.
A szombat esti apropója kedvenc edzőnk, Szabó "Tozsó" József XXX-be lépése volt.
A mulatság a ránk jellemző jó hangulatban zajlott, persze az előre tervezett 2-3 sörnél egy picit több lett, amiről leginkább Bozsó Tomi tudna mesélni, de ez már történelem... :)
A mérkőzést megelőző bemelegítéskor még látszott némi dekoncentráltság,a csapat több tagján, amit Galsai Peti kapitányunk azonnal lereagált egy rögtönzött fejmosással, ami mindenkire jó hatással volt.
Persze, ha az ember fia kapitány, nem csak szavakkal kell bizonyítani rátermettségét, amit a fent nevezett fiatalember 0.19-nél bizonyított is, amikor  Schauer passzából beköszönt a Diamonds talán még gólhálót igazgató kapusának...
A jó kezdést parádés folytatás követte, aminek következménye 5-0 az első harmadban.
A második harmadban maradt a lendület, aminek a következménye még 3 szerzett, és 0 kapott gól. Az első sorunk úgy tűnik megtalálta az összhangot, hiszen 40 perc alatt 5 gólt szereztek, így kapaszkodnia kellett a többieknek, hogy tartani tudják velük a lépést.
A mérkőzés felétől 4 sorra áltunk át, hiszen 3 mindenre elszánt U19-es fiatalunk várta, hogy nekilásson a "gyémánt csiszolásnak"
 A Diamonds szépítő góljára a 42. percig kellett várni, amikor Balogh Norbert 3 Krokodil díszkiséretében juttatta Samu mögé a játékszert.
De a győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben, hiszen a vége 12-3 lett ide.
A szinte hiba nélkül játszó Krokodilok közül kiemelkedett a betegen is újra kirobbanó formában lévő Pajor, aki 3 góllal és egy gólpasszal kuszálta össze az ellen hátvédjeinek idegeit, és Hollósi, aki szintén 3 gólig jutott.